Yusuf Sari zes weken uit de roulatie met blessure aan knie


ateb
Yusuf Sari kan voor een langere periode niet voor Trabzonspor spelen. 

De Turkse international is geopereerd aan zijn knie(meniscus). Hij werd al eerder buiten de selectie gezet van het nationale elftal omdat hij klachten had aan zijn knie. Trabzonspor.org meldt dat Yusuf Sari een goede operatie heeft gehad.

Trabzonsporlu Yusuf Sarı'nın 6 hafta sonra sahalara döneceği açıklandı.
Trabzonspor'dan yapılan açıklamada: "Sağlık Kurulu Başkanımız Yaşar Kibar Güven, futbolcumuz Yusuf Sarı’nın sağlık durumuyla ilgili açıklamalarda bulundu.
Yusuf Sarı’nın başarılı bir ameliyat geçirdiğini belirten Güven, “Geçtiğimiz hafta Ümit Milli Takımımızın kampından dizindeki ağrıların artması sonrası ayrılmak zorunda kalan Yusuf Sarı bugün İstanbul’da özel bir hastanede başarılı bir operasyon geçirmiştir. Prof. Dr. Ömer Taşer tarafından sol diz dış menisküsünden ameliyat olan oyuncumuzun üç hafta sonra takımla birlikte çalışmalara başlamasını, altı hafta sonra da müsabaka oynayacak seviyeye gelmesini bekliyoruz” dedi.
Ayrıca Başkanımız Ahmet Ağaoğlu da ameliyatın ardından futbolcumuz Yusuf Sarı’yı ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti." ifadelerine yer verildi.
Artikel delen met vrienden:


Dit nieuwsartikel kan gebaseerd zijn op bronnen uit de Turkse media waarvan niet kan worden bepaald of ze de werkelijkheid vertonen. Turksvoetbal.net wil u het nieuwtje echter niet onthouden. Lees en discussieer het nieuws met plezier, maar neem het niet al te serieus (Tenzij er officiële bronnen zijn vermeld).
Je moet ingelogd zijn om voor deze artikel te kunnen reageren. Wanneer je nog geen account hebt kun je je gratis registreren.
Registreren
Inloggen