Galatasaray is de nieuwe koploper in Turkije dankzij zege tegen Besiktas


fatihterimsampi
Galatasaray heeft de koppositie gegrepen na de thuiszege in de derby tegen Besiktas.
De ploeg van Fatih Terim won eenvoudig met 2-0 van Besiktas. Hierdoor staan ze met een betere doelsaldo hoger dan Basakehir. Basaksehir speelde deze week gelijk tegen Sivasspor. Galatasaray kwam vlak voor rust op voorsprong toen de spelers van Besiktas zaten te slapen. Henry Onyekuru scoorde na een assist van Fernando de openingstreffer. In het begin van de tweede helft scoorde Fernando de 2-0. Opvallend was dat Senol Günes, die Necip Uysal dit seizoen bijna geen basisplaats heeft gekregen, vanavond in de belangrijkste wedstrijd van het seizoen in de basis mocht starten.
 
Besiktas heeft nu vier punten achterstand op Galatasarau en Basaksehir en het lijkt erop dat ze minieme kans hebben met nog drie speelrondes te gaan op de landstitel.
Artikel delen met vrienden:


Reacties (71) 


+: 2764
-: 0
R: 10599
Level 5
+5

Wat een speler is bulent yildirim samen met cuneyt. Het verbaast me dat hij niet de 3-0 heeft gemaakt. Hij was zo overduidelijk man of the match. Ik wou dat wij hem hadden gehaald.

Elleboog van donk tegen atiba en donk die burak schopt in het gezicht!

En de slechtste op het veld was senol gunes die begint met caner en necip. Kagawa of necip? Adriano of caner? Ik weet voor wie ik zou kiezen.


+: 593
-: 0
R: 1212
Level 5
+2

22 hedef here we come :yip: nr1:+: 5039
-: 0
R: 9703
Level 5
+4

Had niet anders verwacht. Fetocular dankzij de scheids gewonnen. Vanaf nu wil ik geen fetocu meer over scheidsrechter horen.


+: 2968
-: 0
R: 2743
Level 5
+5

Ga huilen man..

Hani Besiktas ging 1-4 winnen ?


+: 5361
-: 0
R: 6582
Level 5
+2

Hij zei ook '100% Basaksehir kampioen len aq'


+: 171
-: 0
R: 448
Level 3
+2

Broer kan je stoppen met fetocu dit dat. Die man heeft zoveel erge dingen gedaan+: 11516
-: 0
R: 11710
Level 5
+6

Ik kan bjk niet kwalijk nemen, wie heeft er zin in om met zo'n scheids te voetballen?


+: 5361
-: 0
R: 6582
Level 5
+1

Ik kan Galatasaray ook niet kwalijk nemen dat we een voorsprong van 2-0 naar 2-2 hebben weg gegeven, want met z'n scheids kun je toch niet voetballen?


+: 11516
-: 0
R: 11710
Level 5
+3

He he canim, leg uit dan? Cok guzel koyduk.


+: 5361
-: 0
R: 6582
Level 5
+1

Valbuena en kijk samenvatting ook ff terug.+: 11516
-: 0
R: 11710
Level 5
+4

Ozan Kabak en kijk samenvatting terug.


+: 169
-: 0
R: 676
Level 4

Heerlijk dit en verdient , heerlijk hoe Bjk zit te janken na die grote bek van ze , heerlijk voor de supporters dit, we hadden zelfs meer kunnen scoren , bjk heeft geen recht van spreken dat gs beter was had niks met de scheids te maken, maar gs heeft gewoon meer kwaliteit wanneer ze moeten staan , staan ze er ondanks dat Diagne niet heeft gescoord heeft die de verdediging van bjk goed bezig gehouden


+: 5361
-: 0
R: 6582
Level 5

Galatasaray heeft heerlijk gespeeld en Besiktas was nergens te vinden. Laatste 20 minuten zakte we in en kreeg Besiktas wat kansen maar gefeliciteerd dat ons spelers niet opgaven en Burak Yilmaz wat ben jij een neppe speler..

Gefeliciteerd GALATASARAY fans en oja 51.000 toeschouwers!


+: 1349
-: 0
R: 1584
Level 5
+10

Degenen die daadwerkelijk denken dat gese hier terecht heeft gewonnen kampt serieus met mentale beperkingen. Iedereen zag hoe partijdig de scheids floot, maar gese is natuurlijk de enige neutrale kijker die beweert dat hij wel goed floot. Besiktas was slecht daar niet van, maar eerste helft heeft de scheids Besiktas gewoon zitten opfokken en naaien.

Burak op de grond waarbij de gese speler blijft doorstampen, geen fout.
Necip doet zuivere tackle op de bal, fout.
Besiktas spelers klagen =>onmiddellijk geel.
gese spelers klagen=> geen probleem.
Burak wint kopduel = > geel
Bal gaat door benen van Caner en uit = > inworp gese
2 spelers van gese botsen tegen elkaar => fout voor gese.
donk elleboog => doorspelen.

Maar we zeggen niets voor niets dat gese ilklerin takimidir is. Waarom? Zij brachten tesvik en sike als eerste naar turkije, normaal dat de traditie dan doorgaat door de lobby in alle lagen van de overheid en sporten.

Iyi aksamlar neutrale gese supporters, sampiyonlugunuz hayirli olsun.
MOTM Bulent.


+: 5361
-: 0
R: 6582
Level 5
+3

Sana birsey diyecem : Aglama.+: 57
-: 0
R: 216
Level 3

bjk27 rustig hoor aglama


+: 9361
-: 0
R: 14462
Level 6
+2

Huilen voor een uitbal moeten we aan onze rivalen overlaten, daaraan mee doen is zielig. Bij beide doelpunten staat onze ploeg te slapen, de organisatie is ver te zoeken. Je zit in de titelstrijd, het is week 31, je speelt een derby tegen de nummer 2 maar de spelers zijn niet geconcentreerd. Dat de arbiter de uitbal in jouw nadeel geeft, betekent niet dat je maar stil moet staan, dit is niet de mannequin-chall enge. Ze mogen Karius bedanken dat het na een uur spelen niet 3 of 4-0 stond.

Een middenveld met 3 controleurs. Ze rennen, leuk en aardig, maar wie gaat de eindpass geven? Buiten de eerste 15 minuten hebben we letterlijk niks laten zien de eerste helft, in de tweede helft beginnen we pas na de 2-0 te voetballen. Je kan het dus wel, maar je kiest er voor om het niet te doen. Dan moet je niet gaan zeuren achteraf. De kaarten voor Lens, Caner en Vida sloegen overigens totaal nergens op. Dit is blijkbaar het laatste seizoen van Bulent Yildirim als arbiter, beter laat dan nooit zou ik maar zeggen. Titelstrijd is over voor ons, maar de strijd om de tweede plek nog niet. Ik denk dat Basaksehir nog heel wat punten gaat laten liggen in de laatste 3 weken, dus daar moeten we van profiteren. De kampioen is bekend voor mij.


+: 57
-: 0
R: 216
Level 3

Bulent yildirim floot heel slecht voor beide ploegen Besiktas had een corner moeten krijgen

hopelijk worden we kampioen.


+: 11516
-: 0
R: 11710
Level 5

Ljajic deed leuk mee tegen Rizespor maar vandaag was die nergens. Een goeie speler zou het ook uitstekend doen tegen grote clubs. Turken worden snel en snel opgelicht, na een fantastische wedstrijd moeten we hem gelijk overnemen dit dat. Als ik Bjk was zou ik gelijk afkomen van Adriano, Q7, Lens. Wat zijn dat troep spelers zeg.+: 497
-: 0
R: 1816
Level 5

Heel bjk is troep alleen Burak kan nog mee maar die is inmiddels ook al 33 die is over een paar maand ook alweer 34 :D


+: 5361
-: 0
R: 6582
Level 5

Fatih Terim: "8 puan fark kapanır mı? 8 de kapanır, 18 de kapanır. Yeter ki biz kazanalım." (03.03.2019)

twitter.com/.../...


+: 69
-: 0
R: 174
Level 3

Hahaa lekker voor jullie man!!! Vorige week uitlachen. Ik kon niet wachten op vandaag. Het is gebeurd en ga maar huilen nu. Nu nog basak en klaar.


+: 497
-: 0
R: 1816
Level 5
+4

Burak zou ons toch kapot maken ? :-* ik heb hem niet gezien? Oja volgens mij zit hij in de achterzak van Marcao.

:gs:


+: 129
-: 0
R: 258
Level 3
+1

Hoe bedoel je? je bedoelt achter achter zak


+: 5039
-: 0
R: 9703
Level 5
+3

Nu die vieze slijmbal Albayrak op ASpor. Moet je nu niet janken vieze [****]. Druft hij nog te zeggen dat de scheids goed heeft gefloten.+: 5361
-: 0
R: 6582
Level 5
+1

Quaresma praat nu is ff stoer dan, niemand is bang voor Besiktas.

Fernando vorige jaar ook gescoord en dit jaar ook :')


+: 2764
-: 0
R: 10599
Level 5

SENOL GUNES sigtir olup git! Bu mactan sonra hakem konusmasaniz hepiniz besiktast tan sigtir olup git!


+: 724
-: 0
R: 1352
Level 5
+3

Gefeliciteerd GS. Lens, senol en bulent yildirim Ik hoop dat jullie een hartaanval krijgen f*cking [****]s. Laten we met lens beginnen: deze n3ger is gewoon een Kk vetzeug Jezus man deze vetzeug is gewoon een sta in de weg in de wedstrijd, elke keer vallen, balverlies. Ik dacht dat deze n3ger snel was, mariano sprintte de hele tijd deze oC eruit. Senol, nog nooit zo’N domme trainer meegemaakt, zet dorukhan op 10 en laat necip in een cruciale wedstrijd ineens na maanden spelen en ook nog in de basis terwijl je kagawa op de bank hebt en die op 10 kan zetten en dorukhan op de positie van necip kan zetten. Over de fouten van bulent ga ik niet beginnen.

Ik wil nog 1 ding zeggen: er is verschil tussen kampioen worden en kampioen GEMAAKT worden.

Fijne avond verder.+: 131
-: 0
R: 552
Level 4

Jongens laten we even eerlijk zijn.

Onze almachtige filosoof Senol Gunes heeft dit veroorzaakt.

Je laat necip starten maar geeft hem vervolgens ook nog de aanvoedersband. Dit is onbegrijpelijk.

Over de twee goals, Zoals Bona al aangaf. Wat zijn onze spelers aan het doen? Voetbal je tegen de scheids of tegen 11 kerels in een rood geel tenuetje? Als ze het niet eens waren met de scheids dan hadden ze de spelers van Gs om dat moment door midden moeten trappen. Achteraf klagen heb je niks aan.

Het kan nog alle kanten op. En om heel eerlijk te zijn wilt niemand Dass*ksehir kampioen zien.

Het zal nog heel spannend worden de komende weken.


+: 5039
-: 0
R: 9703
Level 5
+5

Ik heb liever 100 keer dat Başak kampioen gaat worden, dan fetosaray die dankzij de scheids kampioen gaat worden.


+: 131
-: 0
R: 552
Level 4

Basaksehir is de Vitesse/City van Turkije man. Ze spelen aardig voetbal ma de club zelf stelt geen reet voor.


Onze trainer en spelers zijn de schuldige. Als je destijds niet zo achterlijk de 3-0 voorsprong tegen Fb etc niet had weg gegeven stonden we nu met straatlengte voor op onze tegenstanders.


+: 944
-: 0
R: 1959
Level 5

Heerlijke overwinning!

De leeuw zit weer op z'n troon.

:gs:


+: 229
-: 0
R: 410
Level 3

Basak word nummer 2, BJK mag blij zijn met een derde plaats


+: 724
-: 0
R: 1352
Level 5

Waarom zouden we blij zijn met een derde plaats?


+: 5039
-: 0
R: 9703
Level 5
+3

Aynen Gorkemo kardeş aynen. Messi10 had al een ban moeten hebben.+: 12
-: 0
R: 23
Level 1
+1

Ben ik de enige die met popcorn de discussie zit te kijken en te lezen van gorkem en messi10?


+: 514
-: 0
R: 1308
Level 5
+1

Sampuan besiktas


+: 5361
-: 0
R: 6582
Level 5

Fegouuu where are you?


+: 245
-: 0
R: 1008
Level 5

Oggghhh nasil koyduk beee


+: 5039
-: 0
R: 9703
Level 5
+3

@IyigundeKotuGundeGalatasaray

Heb jij stront in je ogen. Goed lezen wie er eerst is begonnen.


+: 5039
-: 0
R: 9703
Level 5
+3

Gorkemo Messi10 is zwakbegaafd. Hij is zo geboren. Kan hij ook niks aan doen.+: 299
-: 0
R: 892
Level 4
+1

Gefeliciteerd GS fans met de overwinning. Oh, ja GSliler niet zeuren dat VAR tegen jullie is. Als var fatsoenlijk had gekeken waren de posities offside en goal had afgekeurd moeten worden omdat het een ingooi was voor BJK. Lekker genieten met de overwinning. Als jullie in week 33 ook winnen dan is kampioen zekergesteld tegen Basaksehir.


+: 6
-: 0
R: 12
Nieuw

Om te beginnen zijn jullie de laatste die over VAR mogen beginnen. Verder wil ik je vertellen dat duidelijk te zien is dat de bal via de voet van Caner uit gaat. Als je het niet WIL zien, wens ik je succes met niet degraderen.


+: 3321
-: 10
R: 9040
Level 5
+1

Mensen die hier de scheids, ja hij was dramatisch, als hoofdschuldige gaan aanwijzen zijn niet realistisch.

Wij hebben deze wedstrijd verloren door Senol en niet door die mngool Bulent..

Als je 90 min lang met Necip gaat spelen, Kagawa pas in de 75e min zet, en niet begint met je beste spelers dan moeten we stoppen met praten..

Neem daarbij de belachelijke tegentreffers en je hebt het aan jezelf te wijten.

Als je je zo laat naaien is dat doodzonde.

Burak is je wapen maar hij heeft niet 1 normale bal gekregen dankzij Senol zn tactiek, en dat tegen een zwak Gs die heel veel ballen inleverde bij ons waar we niks mee deden..


+: 129
-: 0
R: 258
Level 3

Ga je nu zeggen dat Besiktas beter speelde dan galatasaray?+: 6
-: 0
R: 12
Nieuw

Wat had je dan verwacht kardes? Door de tranen in zijn ogen ziet hij niet wat die typt AHHAHAHAHAH


+: 3321
-: 10
R: 9040
Level 5

Kijk dat jullie 2 idioten zijn wisten we al, maar dat jullie deze conclusie uit mijn verhaal trekken bewijst dat jullie een heel laag IQ hebben


+: 6
-: 0
R: 12
Nieuw
+1

Je ging er dus serieus van uit dat jullie konden winnen? xD


+: 3321
-: 10
R: 9040
Level 5

Ja gek als we onder Senol in 7 derby´s 5x hebben gewonnen en 1x gelijk tegen jullie


+: 32
-: 0
R: 109
Level 3

Scheids vloot idd in voordeel van gs. Jammer maar aan de andere kant kan trabzonspor 3e worden . Bjk hoeft in iedergeval niet bang te zijn in de derby tegen trabzon want iedereen weet wat die scheidsrechters trabzonspor aandoen.+: 129
-: 0
R: 258
Level 3

Off topic: Hoezo wordt Cengiz Under niet meer opgesteld bij AS Roma?


+: 497
-: 0
R: 1816
Level 5

Komt door die sukkel van een Ranieri sinds zijn komst speelt Roma kapot slecht en het wordt alleen maar erger die gozer laat spelers op verkeerde posities spelen


+: 129
-: 0
R: 258
Level 3

Dan is het tijd voor een andere club voor hem


+: 1890
-: 0
R: 4169
Level 5

Under past niet in Ranieri zijn tactiek, die man speelt met een 4-4-2 opstelling.


+: 26
-: 0
R: 170
Level 3
+3

Abdurrahim&teri m zijnsamen altijd kampioen geworden
Abdurrahim&teri m moeten onderzocht worden of ze een contact met feto hebben feto is nog steeds actief
Sg in godsnaam necip op midden? Adriano had moeten beginnen en Caner er voor
Gecmis olsun
Gslilar moeten door blijven huilen met het vergroten van ook hun voordeel bij situaties


+: 6
-: 0
R: 12
Nieuw
+1

Heerlijk xD. Ga alsjeblieft door met huilen, ik geniet hier van. :P+: 6
-: 0
R: 12
Nieuw

Heb letterlijk gelachen om [****]. Dachten serieus kans te maken op de titel xD.

Gala verdiend gewonnen, Besiktas nooit lastig bij ons thuis. Soms kleine stuntjes, denken gelijk tot de top te behoren.

Wat een prachtig seizoen, Fenerbahce strijdt om niet te degraderen, Besiktas dacht serieus kans te maken op de titel.

Babaniz Galatasaray dedikce, karsi cikiyorsunuz. Alin babayi xD.


+: 1209
-: 10
R: 2301
Level 5

Heerlijke overwinning.

We begonnen wel redelijk slecht, enorm nonchalant op het middenveld, met Fernando en Donk die met foute passes strooiden, en Feghouli die quasi als rechtsback stond opgesteld en Belhanda als rechtsmidden, was niet om aan te zien.

Terim greep duidelijk wel snel in door Belhanda terug naar het centrum te halen, maar vooral door Fernando als een soort van tweede spits te laten spelen. Daar deed die het echt aardig goed, het werd meteen duidelijk dat hij niet thuishoort op die CVM positie, daar is hij te licht voor.

Enige minpunt was toch weer Diagne voor mij. Het is zelfs zo erg dat hij al een penalty wil forceren terwijl hij gewoon een vrije schietkans heeft. Alsof hij elke wedstrijd toto speelt op strafschop.

Man van de match was trouwens Onyekuru, hij speelde echt fenomenaal. Hij was altijd aanspeelbaar en is vliegensvlug. We moeten een ander type halen dan Babel. Denk niet dat Babel diegene is die we zoeken. Al is hij altijd welkom.


+: 497
-: 0
R: 1816
Level 5

Dit nieuwsartikel kan gebaseerd zijn op bronnen uit de Turkse media waarvan niet kan worden bepaald of ze de werkelijkheid vertonen. Turksvoetbal.net wil u het nieuwtje echter niet onthouden. Lees en discussieer het nieuws met plezier, maar neem het niet al te serieus (Tenzij er officiële bronnen zijn vermeld).
Je moet ingelogd zijn om voor deze artikel te kunnen reageren. Wanneer je nog geen account hebt kun je je gratis registreren.
Registreren
Inloggen