Officieel: Beşiktaş zonder hoofdtrainer Abdullah Avcı naar Portugal


bjklogo
Beşiktaş speelt vanavond in de Europa League tegen Braga. De Turkse topclub moet het echter doen zonder hoofdtrainer Abdullah Avcı. Die is plotseling ernstig ziek geworden en de clubdokters hebben een vliegverbod gegeven om de Turkse trainer. 

Teknik Direktörümüz Abdullah Avcı’nın Sağlık Durumu Hakkında Bilgilendirme
4 Kasım Pazartesi günü yüksek ateş ve aşırı halsizlik sebebiyle Acıbadem Altunizade Hastanesi'nde tetkikleri yapılan ve viral üst solunum yolları infeksiyonu tanısı ile tedaviye alınan Teknik Direktörümüz Abdullah Avcı, şikayetlerinde gerileme olmaması sebebiyle bu sabah aynı hastanede tekrar kontrolden geçirilmiştir. Yenilenen tetkiklerin sonucuna göre Teknik Direktörümüz Abdullah Avcı'nın "viral infeksiyon üzerinde gelişen süper infeksiyona bağlı atipik pnömoni" tanısı ile tedavisinin devam etmesi uygun görülmüş, tıbbi açıdan uzun uçak yolculuğunun doğurabileceği olumsuzluklar göz önünde bulundurularak kendisine doktorlar tarafından seyahat izni verilmemiştir. Bu nedenle UEFA kuralları gereği Braga maçında takımımızın teknik sorumluluğunu Recep Uçar yapacaktır. Teknik Direktörümüz Abdullah Avcı’ya geçmiş olsun dileklerimizi sunar, acil şifalar dileriz.
Bjk.com.tr
Artikel delen met vrienden:


Reacties (4) 


+: 5726
-: 0
R: 9059
Level 5

Bu adama gercekten cok kötü bişey olursa zou ik me als taraftar dood schamen


+: 3321
-: 10
R: 9040
Level 5

Als hij zondag maar beter is.. Bu maca PAF takimla ciksak da olur+: 8
-: 0
R: 74
Level 2

Ze gaan toch verliezen het f zonder avci


+: 683
-: 0
R: 2044
Level 5

Ik hoop serieus dat we met een zware c elftal gaan spelen volledige focus op competitie richten

Dit nieuwsartikel kan gebaseerd zijn op bronnen uit de Turkse media waarvan niet kan worden bepaald of ze de werkelijkheid vertonen. Turksvoetbal.net wil u het nieuwtje echter niet onthouden. Lees en discussieer het nieuws met plezier, maar neem het niet al te serieus (Tenzij er officiële bronnen zijn vermeld).
Je moet ingelogd zijn om voor deze artikel te kunnen reageren. Wanneer je nog geen account hebt kun je je gratis registreren.
Registreren
Inloggen