"Iedereen in ons team was bang om te spelen"


elneny
Mohamed Elneny, de sterspeler van Beşiktaş heeft onlangs de onderstaande uitspraken gedaan tegenover NTV.
"De resultaten die wij voor de derby hebben behaald waren slecht. Iedereen in ons team was bang om te spelen. Na de zege tegen Galatasaray kwam onze zelfvertrouwen terug. Na de wedstrijd tegen Antalyaspor nog meer. Het is heel erg belangrijk om voor een club als Beşiktaş te spelen. Dit seizoen hebben wij 1 doel en dat is om kampioen te worden. Ik hoop dat het ons lukt."
Artikel delen met vrienden:


Reacties (1) 


+: 3322
-: 10
R: 9046
Level 5

Door hem is Atiba beter gaan spelen. Vormen een sterk duo, Atiba moest veel te veel doen.

Dit nieuwsartikel kan gebaseerd zijn op bronnen uit de Turkse media waarvan niet kan worden bepaald of ze de werkelijkheid vertonen. Turksvoetbal.net wil u het nieuwtje echter niet onthouden. Lees en discussieer het nieuws met plezier, maar neem het niet al te serieus (Tenzij er officiële bronnen zijn vermeld).
Je moet ingelogd zijn om voor deze artikel te kunnen reageren. Wanneer je nog geen account hebt kun je je gratis registreren.
Registreren
Inloggen