Burak en Gökhan lopen botbreuk op, Medel ....


sondakikabjk
Op dit moment zijn er drie geblesseerde spelers bij Beşiktaş. 

Burak Yılmaz: Botbreuk in zijn Metatars (voet)
Gary Medel: Last van zijn lies, maandag gaat hij onder de MRI
Gökhan Gönül: Botbreuk in zijn Metakarp (hand) en wordt maandag geopereerd.

Futbol Takımımızın Udinese ile dün oynadığı hazırlık maçının ikinci yarısında sağ ayak dış kısmına darbe alan ve oyundan çıkan futbolcumuz Burak Yılmaz’ın yapılan muayene ve çekilen film sonucuna göre 5. ayak (metatars) tarak kemiğinde küçük bir çatlak oluştuğu görülmüş, oyuncumuzun tedavisine sağlık ekibimiz tarafından başlanmıştır.

Siyah-beyazlılarımızın Udinese ile oynadığı hazırlık maçının ilk yarısının sonlarına doğru ayağı çime takılan ve kasık bölgesinde zorlanma hisseden Gary Medel’in tedavisine başlanmıştır. Gerekli görülmesi halinde 5 Ağustos Pazartesi günü MR çekilecektir.

Ekibimizin A. Larisas ile oynadığı hazırlık maçında sakatlanan futbolcumuz Gökhan Gönül’ün el 4. tarak (metakarp) kemiğinde kırık tespit edilmiştir. Oyuncumuz 5 Ağustos Pazartesi günü ameliyat edilecektir. Gökhan Gönül, ameliyat sonrası koruyucu özel bir alçı ile takımla birlikte çalışmalara devam edecektir.

Bjk.com.tr
Artikel delen met vrienden:


Reacties (6) 


+: 721
-: 10
R: 1172
Level 5

Ilk 11 sakat olsa transfer yapmaz Fiko, bosuna heveslenmeyin cocuklar.


+: 749
-: 0
R: 2457
Level 5

Dat zeg je wel, maar meeste top transfers heeft Fikret Orman gedaan tijdens de laatste dagen van het transferperiode . Hij zegt elk jaar dat hij amper spelers gaat aantrekken. We kunnen dus pas oordelen einde van de maand. Hoop dat hij ons verrast.+: 593
-: 0
R: 1213
Level 5

Besiktas jk naar blessure jk


+: 233
-: 0
R: 423
Level 3

Fazla Jimnastik yapmislar.. :lol:


+: 260
-: 0
R: 999
Level 4

Abdullah avci effect asfdafsdafdas


+: 62
-: 10
R: 183
Level 3

Bunuda feto veya hakemler yapmistir!

Dit nieuwsartikel kan gebaseerd zijn op bronnen uit de Turkse media waarvan niet kan worden bepaald of ze de werkelijkheid vertonen. Turksvoetbal.net wil u het nieuwtje echter niet onthouden. Lees en discussieer het nieuws met plezier, maar neem het niet al te serieus (Tenzij er officiële bronnen zijn vermeld).
Je moet ingelogd zijn om voor deze artikel te kunnen reageren. Wanneer je nog geen account hebt kun je je gratis registreren.
Registreren
Inloggen