Okechukwu Azubuike moet Atiba doen vergeten


okechukwu
Beşiktaş heeft een bod uitgebracht op Okechukwu Azubuike.
Althans, dat meldt Murat Özen, een journalist die nauwe banden heeft met de Turkse topclub. Het zou gaan om een bod van 1,25 miljoen euro. Beşiktaş wil het bedrag in 4 termijnen betalen: 100.000-150.000-500.000-500.000 euro. Okechukwu Azubuike staat ook hoog op de transferlijst van Fenerbahçe.

De 22-jarige Okechukwu Azubuike heeft het afgelopen seizoen bij Rizespor in 20 wedstrijden 1 goal en 1 assist gemaakt.
Artikel delen met vrienden:


Reacties (14) 


+: 136
-: 10
R: 542
Level 4

Als ik bjk was zou ik hem meteen oppikken en dit zijn de spelers waar de grote 3 mag van leren.


+: 9361
-: 0
R: 14462
Level 6

Als Azubuike komt, zou ik Dorukhan verkopen. Hele goede speler, er loopt meer dan genoeg talent rond in Turkije, ze moeten niet alleen in het buitenland rondkijken.+: 136
-: 10
R: 542
Level 4

Azubuike is de jonge versie van Atiba.


+: 2803
-: 0
R: 10673
Level 5

Bona nein! Ga je gezicht wassen en check nogmaals wat je hebt getypt :P


+: 9361
-: 0
R: 14462
Level 6

Bro, of jullie het willen accepteren of niet, er is geen geld en we hebben meerdere versterkingen nodig. Als je Dorukhan kan verkopen voor 9-10 miljoen en als vervanger Azubuike kan halen voor 1.5, moet je dat zonder na te denken doen.


+: 2803
-: 0
R: 10673
Level 5

Dan ga je toch niet een van je beste spelers verkopen van vorig seizoen. Een jongen waarvan je weet dat die elke wedstrijd alles gaat geven. Dit kan zomaar een marcelo 2.0 situatie worden. Je verkoopt gewoon vida, medel, quaresma en lens. Als ons bestuur hun brein een beetje gebruikt dan kunnen ze deze spelers verkopen aan premier league clubs of clubs uit Saudi Arabië!+: 740
-: 0
R: 1390
Level 5
+1

Niemand zal Atiba doen vergeten. Hij is een icoon van de club.


+: 3293
-: 0
R: 5237
Level 5

Ja ik ga nooit vergeten hoe hij die bal in de CL wedstrijd tegen Bayern in de 11de minuut verkeerd teruggaf aan Vida waardoor Vida een rode kaart kreeg en wij die wedstrijd verloren.


+: 18530
-: 0
R: 21359
Level 6

Atiba afrekenen op zo’n fout? Hahaha


+: 3293
-: 0
R: 5237
Level 5

Al was het zijn enige fout, hij heeft die fout vaker gemaakt.
Atiba ten tijde van onze kampioenschappe n was goed en fit, zeker met Oguzhan naast zich die het spel kon maken. Op dat moment moest er afscheid worden genomen van een 33 jarige Atiba, maar dat hebben ze niet gedaan. Want laten we eerlijk zijn de Atiba van de afgelopen twee seizoenen is slecht en kost ons belangrijke punten.

Ik wil een Besiktas speler die 90 minuten fit is, naar voren speelt en fysiek in orde is. Niet iemand die al 36 jaar is, moeite heeft met zijn conditie en alleen gevaarlijke terugspeel ballen speelt.

Vergelijk Atiba met Dorukhan, wie wil je liever en waarom?+: 748
-: 0
R: 2453
Level 5

Ik ga zijn kopbal tegen Trabzonspor ook niet vergeten.

Laten we realistisch zijn, spelers die geen fouten maken bestaan niet. Wat wel zo is, is dat hij een voorbeeld prof is. Zorgt nooit voor interne problemen en heeft een zieke voetbal intelligentie, hij weer precies waar hij moet staan op het veld. Ik hoop dat hij die kennis kan doorgeven aan Dorukhan.

Van mij mag hij zeker nog een jaartje blijven, misschien heeft hij geen basis plek. Maar zijn aanwezigheid in de kleedkamer is die paar ton echt wel waard.


+: 3380
-: 10
R: 9195
Level 5

Ben benieuwd

Jonge getalenteerde speler, maar of hij voetballend zo goed is als Atiba moet ik nog zien..


+: 740
-: 0
R: 1390
Level 5

Iamreal, een beetje respect is op zn plaats voor die man. Hij heeft jarenlang gestreden als een leeuw voor onze club en ons nooit verraden (babel, tolgay) hem afrekenen om een paar van die fouten Vind ik erg onredelijk. Atiba gaat vervangen worden, maar niemand zal hem vergeten.


+: 740
-: 0
R: 1390
Level 5

Iamreal, een beetje respect is op zn plaats voor die man. Hij heeft jarenlang gestreden als een leeuw voor onze club en ons nooit verraden (babel, tolgay) hem afrekenen om een paar van die fouten Vind ik erg onredelijk. Atiba gaat vervangen worden, maar niemand zal hem vergeten.

Dit nieuwsartikel kan gebaseerd zijn op bronnen uit de Turkse media waarvan niet kan worden bepaald of ze de werkelijkheid vertonen. Turksvoetbal.net wil u het nieuwtje echter niet onthouden. Lees en discussieer het nieuws met plezier, maar neem het niet al te serieus (Tenzij er officiële bronnen zijn vermeld).
Je moet ingelogd zijn om voor deze artikel te kunnen reageren. Wanneer je nog geen account hebt kun je je gratis registreren.
Registreren
Inloggen