Turkije opent EK 2020

1

De openingswedstrijd van het EK 2020 wordt gespeeld op 12 juni 2020 om 21.00 uur Nederlandse tijd.

De wedstrijd zal gespeeld gaan worden in Rome, in het Stadio Olimpico.

Inmiddels is bekend wie de openingswedstrijd spelen. De loting heeft uitgewezen dat de eerste wedstrijd van het EK 2020 gespeeld wordt door Turkije en Italië.

Het EK voetbal van 2020 wordt van 12 juni tot en met 12 juli verspreid over heel Europa gehouden.

Dit is het speelschema van het toernooi. Het volledige schema is op 31 maart bekend, als de finales van de play-offs zijn gespeeld.

Eerste speelronde:

  1. 12 juni 21.00 uur (Rome): Turkije-Italië
  2. 13 juni 15.00 uur (Bakoe): Wales-Zwitserland
  3. 13 juni 18.00 uur (Kopenhagen): Denemarken-Finland
  4. 13 juni 21.00 uur (Sint-Petersburg): België-Rusland
  5. 14 juni 15.00 uur (Londen): Engeland-Kroatië
  6. 14 juni 18.00 uur (Boekarest): Oostenrijk-nnb
  7. 14 juni 21.00 uur (Amsterdam): Nederland-Oekraïne
  8. 15 juni 15.00 uur (Glasgow): nnb-Tsjechië
  9. 15 juni 18.00 uur (Dublin): Polen-nnb
  10. 15 juni 21.00 uur (Bilbao): Spanje-Zweden
  11. 16 juni 18.00 uur (Boedapest): nnb-Portugal
  12. 16 juni 21.00 uur (München): Frankrijk-Duitsland

Tweede speelronde:

  1. 17 juni 15.00 uur (Sint-Petersburg): Finland-Rusland
  2. 17 juni 18.00 uur (Bakoe): Turkije-Wales
  3. 17 juni 21.00 uur (Rome): Italië-Zwitserland
  4. 18 juni 15.00 uur (Boekarest): Oekraïne-nnb
  5. 18 juni 18.00 uur (Kopenhagen): Denemarken-België
  6. 18 juni 21.00 uur (Amsterdam): Nederland-Oostenrijk
  7. 19 juni 15.00 uur (Dublin): Zweden-nnb
  8. 19 juni 18.00 uur (Glasgow): Kroatië-Tsjechië
  9. 19 juni 21.00 uur (Londen): Engeland-nnb
  10. 20 juni 15.00 uur (Boedapest): nnb-Frankrijk
  11. 20 juni 18.00 uur (München): Portugal-Duitsland
  12. 20 juni 21.00 uur (Bilbao): Spanje-Polen

Derde speelronde:

  1. 21 juni 18.00 uur (Rome): Italië-Wales
  2. 21 juni 18.00 uur (Bakoe): Zwitserland-Turkije
  3. 22 juni 18.00 uur (Amsterdam): nnb-Nederland
  4. 22 juni 18.00 uur (Boekarest): Oekraïne-Oostenrijk
  5. 22 juni 21.00 uur (Kopenhagen): Rusland-Denemarken
  6. 22 juni 21.00 uur (Sint-Petersburg): Finland-België
  7. 23 juni 21.00 uur (Londen): Tsjechië-Engeland
  8. 23 juni 21.00 uur (Glasgow): Kroatië-nnb
  9. 24 juni 18.00 uur (Bilbao): nnb-Spanje
  10. 24 juni 18.00 uur (Dublin): Zweden-Polen
  11. 24 juni 21.00 uur (München): Duitsland-nnb
  12. 24 juni 21.00 uur (Boedapest): Portugal-Frankrijk

Achtste finales:

  1. 27 juni 18.00 uur (Amsterdam): Nummer twee groep A-Nummer twee groep B
  2. 27 juni 21.00 uur (Londen): Nummer één groep A-Nummer twee groep C
  3. 28 juni 18.00 uur (Boedapest): Nummer één groep C-Nummer drie groep D, E of F
  4. 28 juni 21.00 uur (Bilbao): Nummer één groep B-Nummer drie groep A, D, E of F
  5. 29 juni 18.00 uur (Kopenhagen): Nummer twee groep D-Nummer twee groep E
  6. 29 juni 21.00 uur (Boekarest): Nummer één groep F-Nummer drie groep A, B of C
  7. 30 juni 18.00 uur (Dublin): Nummer één groep D-Nummer twee groep F
  8. 30 juni 21.00 uur (Glasgow): Nummer één groep E-Nummer drie groep A, B, C of D

Kwartfinales:

  1. 3 juli 18.00 uur (Sint-Petersburg): Winnaar 41-Winnaar 42
  2. 3 juli 21.00 uur (München): Winnaar 39-Winnaar 37
  3. 4 juli 18.00 uur (Bakoe): Winnaar 40-Winnaar 38
  4. 4 juli 21.00 uur (Rome): Winnaar 43-Winnaar 44

Halve finales:

  1. 7 juli 21.00 uur (Londen): Winnaar 46-Winnaar 45
  2. 8 juli 21.00 uur (Londen): Winnaar 48-Winnaar 47

Finale:

  1. 12 juli 21:00 uur (Londen): Winnaar 49-Winnaar 50
Login om een reactie te versturen!
1 Commentaar discussies
0 Discussie antwoorden
0 Volgers
 
Meest gereageerde reactie
Commentaar auteurs
1 Gebruikers die hebben gereageerd
3yildizbjk Gebruikers van recente reacties
  Abonneren  
nieuwste oudste meest gestemd
Abonneren op
3yildizbjk
Lid
Level 2
Punten:92
3yildizbjk
Offline

Gelukkig ook Baku. Is een thuiswedstrijd en ik verwacht daar 100% steun!