Turkse voetbalbond wijst verzoek van Beşiktaş en Fenerbahçe af

2

De Turkse voetbalbond heeft het verzoek van Beşiktaş en Fenerbahçe afgewezen. Dat meldt de TFF via de officiële website.

Fenerbahçe en Beşiktaş wouden beide dat het bestedingslimiet werd verhoogd, maar dit verzoek is dus officieel afgewezen.

“Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin Kulüp Lisans Kurulu’nun 31.12.2019 tarihli ‘Takım Harcama Limitine uygulanan faiz oranına’ ilişkin kararına itirazı incelendi. Dosyada yapılan inceleme ve değerlendirme kapsamında, kurulumuzun 09.01.2020 tarihli ara kararı doğrultusunda; TFF Kulüp Lisans Kurulu’ndan takım harcama limitlerine ilişkin dosya, ilgili tüm belgeler celp edildi. Yapılan müzakere neticesinde; itirazın reddine, oy birliği ile karar verildi. Fenerbahçe Futbol AŞ’nin Kulüp Lisans Kurulu’nun 31.12.2019 tarihli ‘Takım Harcama Limitine’ ilişkin kararına itirazı incelendi. Dosyada yapılan inceleme ve değerlendirme kapsamında, kurulumuzun 09.01.2020 tarihli ara kararı doğrultusunda; TFF Kulüp Lisans Kurulu’ndan takım harcama limitlerine ilişkin dosya, ilgili tüm belgeler celp edildi. Yapılan müzakere neticesinde; itirazın reddine, oy birliği ile karar verildi.”

Tff.org

Login om een reactie te versturen!
2 Commentaar discussies
0 Discussie antwoorden
0 Volgers
 
Meest gereageerde reactie
Commentaar auteurs
2 Gebruikers die hebben gereageerd
AslanEmre Gebruikers van recente reacties
  Abonneren  
nieuwste oudste meest gestemd
Abonneren op
Emre
Lid
Emre
Offline

Olm fener is 100mil TL over hun limiet heen. Onlar transfer yapabiliyolar. Besiktas heeft besiktas heeft nog 1 mil TL budget voor limiet biz transfer yapamiyoz amk. Tffyi sikim, fikoyu sikim en demiroren ook

Aslan
Lid
Level 1
Aslan
Offline

Oyun oynanırken kurallar değişemez!